הפין שלך נהדר.

מה זאת אומרת איך אני יודעת? אני פשוט יודעת!
וברצינות, אחרי שכתבתי את הפוסט הפות שלכן נורמלי, קיבלתי המון בקשות מנשים וגברים שביקשו ממני לכתוב פוסט מקביל עבור המין הזכרי.
ביליתי כמה חודשים בלחשוב "מה לי ולבולבולים? מה אני מבינה בזה?", והגעתי למסקנה שלמרות שאין לי פין משל עצמי ושמעולם לא חוויתי דאגות לגבי הפין הלא קיים שלי, אני יכולה להבין ולהזדהות עם הלחצים והחששות של גברים לגבי איבר המין שלהם. ואם אני יכולה להבין ולהזדהות, למה לא לכתוב על זה?

אז הפין שלכם נהדר.
לא, אני לא צריכה לראות תמונה בשביל לדעת (תחסכו ממני).
יש כמה אספקטים עיקריים שאני יודעת שמעסקים גברים בנושא הזה (ואני בוחרת להשתמש במונח "גברים" כי זה יותר בהיר, למרות שאני מקווה שברור לכולםן שגבריות היא מגדר ואינה קשורה לאברי המין שלנו), אבל אולי הבולט מכולם (חה-חה) הוא הגודל.
אנחנו חיים בתרבות שבה חלק ניכר מהחברה צורכת סרטי פורנו באופן קבוע.
הגודל הממוצע של פין בתעשיית הפורנו הוא 25 ס"מ, פין ממוצע בכלל האוכלוסייה יהיה באורך של 13.12 ס"מ בעת זקפה. מבלי להכנס לענייני תאורה וקלואזאפים, תעשיית הפורנו יוצרת אצלנו תחושה לא מבוססת לגבי מה זה גודל פין סטנדרטי.
כשלוקחים בחשבון שהגודל הממוצע הוא בערך 13 ס"מ, מבינים שיש איברי מין קטנים וגדולים יותר וכולם תקינים!
כמו שיש איברי מין זכריים בגדלים שונים, גם אברי המין הנשיים מגיעים בגדלים שונים. מה שחשוב הוא שתהיה התאמה בינך לבין הפארטנרית שלך.

מקובל ונורמלי לחלוטין שהפין יהיה בזווית מסויימת ולא יצביע ישר למעלה, זה נורמלי לחלוטין שהפין שלך בהיר או כהה, או שהוא בצבע שונה מצבע העור שלך. זה נורמלי לחלוטין שיהיו גוונים שונים על הפין שלך! זה נורמלי לחלוטין שהוא יהיה עבה או דק, זה נורמלי לחלוטין שהאשכים שלך בגדלים שונים. זה נורמלי לחלוטין! אם בכל זאת יש משהו שמטריד אותך, אני ממליצה ללכת לאיש מקצוע ולדבר על זה.

אנחנו עלולים לחשוב שיש תבנית מאוד ספציפית לפין המושלם, אבל זה לא קרוב למציאות.
העובדה שאנחנו שונים באיברי המין בפרט ובמראה בכלל, היא נורמלית. עוד לא נתקלתי בשני בולבולים זהים, כל אחד הוא מיוחד, וזה חלק מהקסם.
סרטון חובה שמחדד את הנקודה הזאת:

אז בואו נעזוב את כל הרעיונות המטורללים לאבקות, משחות, שאיבות (בחיי, יש דבר כזה), שלא עובדים ויכולים לסכן אתכם.
סקס לא מסתכם בחדירה ולא תלוי בגודל או נראות האיבר שלכם לבדו.
לכבד ולאהוב את עצמנו זה הבסיס לאורח חיים בריא ושמח, והוא מתחיל בדיוק במקום הזה, בלקבל את עצמנו כפי שאנחנו – נהדרים.

מם עולם שלישי

המטרה העיקרית של הפוסט היא להעלות מודעות.
אני מזמינה אתכם/ן להפיץ את הפוסט – בעיקר לעבר נערים שנאלצים להתמודד עם מחשבות ומסרים בלתי פוסקים על כך שהם לא מספיקים כפי שהם.