קופסת ההצלחות: זה הקפיץ אותי לעננים!

לפני קצת יותר משנה הכנתי לי קופסא.
לקחתי קופסת נעליים סטנדרטית, קישטתי אותה, נתתי לה קצת אופי של שי-בובה, חרצתי בה פתח, אטמתי בשאר הכיוונים וכתבתי עליה ״הצלחות״ ותאריך פתיחה.
מה שעשיתי במהלך כל יום בשנה שחלפה מאז זה לרשום לפחות הצלחה אחת, משהו אחד שחוויתי, שימח אותי, השגתי, למדתי וכו׳ והכנסתי פנימה. ממש כל יום.
עוד על הקופסא אפשר לקרוא ולראות בסרטון בפוסט המקורי.
הימים עברו, הקופסא אט אט התחילה להתמלא, ופתאום הגיע תאריך הפתיחה! עברה שנה.

success_box1

ביום שפתחתי אותה, ישבתי לי בסלון וגללתי בפייסבוק.
הוא החליט להזכיר לי את הדברים שהיו בשנים קודמות (מה הקטע של זה?), ומצאתי את עצמי בוהה בשי שלפני שנה-שנתיים ותוהה האם אני בעצם באותו המקום? הסטטוסים שכתבתי אז נראו לי רלוונטים לא פחות.
הנחתי את הקופסה על שולחן הסלון ובידיים קצת רועדות גזרתי את הדבק שהקיף אותה.
בום! קפצו עליי אינסוף ניירות והצלחות שמילאו את כל השולחן, הספה והשטיח.
דברים שכבר הספקתי לשכוח, זכרונות מתוקים מחופשות או צפרדע שפגשתי על השביל אופניים ברכיבה לילית, ההישגים המטורפים בעסק, ההתפחות האישית, מפגשים מצחיקים, רגעים מרגשים.
אין ספק שגדלתי.
אין ספק שהיתה שנה מופלאה.

success_box3

אני לוקחת איתי כמה וכמה דברים מהחוויה הזאת עם הקופסא:
א. אני מבינה את החשיבות של לכתוב, להכיר ולהוקיר בהצלחות שלי. גם ברמה היומיומית, כך שזה הופך להיות הרגל, וגם ברמה התקופתית. זה נתן לי דלק להמשיך לנסוע קדימה ולהגשים.
ב. שאם לחזור לרגע לכמה שעות לפני שפתחתי את הקופסא, למחשבה שעברה לי בראש שאני בעצם באותו המקום בזמן הבהייה בפייסבוק – אני מבינה שכנראה יש איזו ספירלה של הרגלים או מחשבות או התמודדויות, אבל כל פעם אני נגשת לדברים לגמרי אחרת, אחרי שצברתי נסיון וידע, שי קצת משודרגת של שנה חדשה. לא אותו המקום בכלל.
ג. במהלך הקריאה (לקח לי כמה שעות!) קלטתי שהדברים שחוזרים על עצמם בדפים הם לא מסעות השופינג או הדברים שרכשתי, אלא בעיקר רגעים עם אנשים אהובים. עם חברות, המתאמנות שלי, המשפחה, בן הזוג, איתי (!) הרגעים האלו כיכבו בהצלחות שלי, בשמחות שלי, והבנתי כמה הם חשובים ועושים לי טוב.

אני מאחלת לנו שנה טובה ומקסימה, במהלך השנה האחרונה קיבלתי לא מעט תמונות ותגובות מאנשים ונשים שראו את הסרטון והכינו להם קופסא משלהם.
אני כבר עובדת על קישוט קופסא חדשה משלי, אשמח להמשיך לגלות את שלכם/ן!

success_box2