אודות

קוראים לי שי בובה, אני בת 27, מאמנת כושר אישית ולא נולדתי ספורטאית. למעשה, הייתי ההפך הגמור מזה.
רוב החיים הבוגרים שלי סבלתי מהפרעות אכילה, את מרבית שיעורי הספורט ביליתי בהסתתרות מהמורה ותירוצים אינסופיים ל"למה אסור לי שוב להשתתף" ואני לא יכולה לספור את השעות שבזבזתי דבוקה לטלוויזיה.

אז איך הכל התחיל?

בנקודה מסויימת הייתי מיואשת. רציתי להצליח להזיז את הגוף בלי להתנשף בכבדות, קנאתי באנשים שחלפו על פני בריצה קלילה בפארק והרגשתי שאני צריכה להכנס לכושר עבור הבריאות הנפשית והפיזית שלי.
התחלתי ללכת לחדר כושר, אבל הרגשתי שאני לא מוצאת במקום הקריר הזה את המענה. בשלב מסויים התחלתי להעזר במאמן אישי.
אט-אט הפעילות הפכה ממטלה לאהבה, ממשהו שאני עושה כדי להגיע למטרה אפרורית, למשהו שאני עושה בלב שלם כי זה כיף והתחלתי לראות תוצאות.
התאהבתי. החלטתי שאת מה שהכושר הביא לחיים שלי, את הביטחון העצמי, השקט הנפשי, ההנאה מהזמן שאני מקדישה לעצמי, אני רוצה להעביר הלאה.
את כבש (כושר, בריאות ושמחה) הקמתי במטרה להביא לחיי אנשים ונשים את אורח החיים הבריא בשמחה וחיוך, את הצד הכיפי של עולם הכושר.

אני מרגישה שזו שליחות

האימונים שאני בונה מותאמים אישית למי שמגיעים ומגיעות אליי בהתאם למטרות שהם מציבים.
אני פועלת מתוך אכפתיות אמיתית ורצון להעניק כמה שיותר, אני דואגת להתעדכן בכל מה שחדש בעולם הכושר, מעשירה את עצמי בקורסים והשתלמויות, בשביל להיות 100% עבורך, מכל בחינה.
כשנכנסתי לתחום הכושר, הרגשתי שאין לי מקום בתור אישה. ההתעסקות הקבועה במדידות, אידיאל היופי, חישובי קלוריות וגודל הישבן שלי, נראו לי לא רלוונטים, סקסיסטים ומשפילים.
אני גאה לעמוד מאחורי עסק שפתוח לכל המגדרים (וגם לאלו שבוחרים לא להגדיר את עצמם) וחורט על דגלו חזון פמיניסטי, טבעוני ומעצים.

ומה בתכלס?

אני מעבירה אימונים אישיים בפארק הירקון, האימונים הם בגישה פונקציונלית – יש דגש על שיפור יכולת התנועה בתפקוד היומיומי בשילוב של כל מרכיבי הכושר (החל מכוח וסיבולת ועד שיווי משקל וגמישות).
אני מאמינה שהעולם הוא מכון הכושר המושלם ומלמדת את המתאמנים והמתאמנות להשתמש ב"מה שיש" כדי להגיע לכושר האופטימלי ולהנות.
האימונים מתאימים למגוון גילאים, ורמות כושר. במידה ומעניין אותך אימון קבוצתי או אימון אישי במיקום שונה, אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור קשר.

אני תמיד שמחה לשמוע ממך, מוזמנ/ת בחום ליצור קשר השאיר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם.